Про організацію виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 04 березня 2015 р. № 7

14.04.2015

Відповідно до  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею  102 Бюджетного кодексу України та  на виконання  розпо-рядження  голови Полтавської обласної державної адміністрації від 04 березня 2015 р. № 78 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом  та скрапленим газом  для надання пільг і  житлових субсидій  у 2015 році», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 19 березня 2015 року за № 27/2171:

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) забезпечити надання у 2015 році населенню житлових субсидій та пільг для отримання твердого палива та скрапленого газу у натуральному виразі  або готівкою,  згідно натуральних норм затверджених розпо-рядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 04 березня 2015 р. № 78.

2. Рекомендувати міськсільвиконкомам організувати збір документів для оформлення субсидій та пільг на тверде паливо і скраплений газ в готівковій формі.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити своєчасне фінансування витрат на надання субсидій та пільг громадянам на придбання твердого палива та скрапленого газу  відповідно до помісячних кошторисних призначень.

4. Визнати таким, що втратило чинність,        розпорядження голови районної державної адміністрації  від 18 березня 2014 року № 107 «Про організацію виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 лютого 2014 року № 66».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ