Про організацію виконання у 2015 році в Лохвицькому районі обласного Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

07.04.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 24 березня 2012 року № 212/2012 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації», керуючись Порядком планування та моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968, на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 02 лютого 2015 року № 22 «Про План заходів щодо реалізації у 2015 році в області Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» та з метою забезпечення подальшої реалізації на території району положень Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні:

1. Затвердити План заходів щодо реалізації у 2015 році в Лохвицькому районі обласного Плану заходів Стратегії державної політики сприяння роз-витку громадянського суспільства в Україні (далі – План заходів), що додається.

2. Про стан виконання Плану заходів відповідальним виконавцям інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) до 10 січня 2016 року для подальшого узагальнення та інформування Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації в терміни до 20 січня 2016 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 березня 2014 року № 111 «Про організацію виконання у 2014 році в Лохвицькому районі обласного Плану заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського сус-пільства в Україні».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ