25.02.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 14 грудня 2015 року № 702/2015 «Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 25 січня 2016 року № 19 «Про проведення у 2016 році в області заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», з метою гідного проведення у 2016 році в районі заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, забезпечення соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

1. Затвердити План заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та проведення у 2016 році Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської ка-тастрофи, що додається.

2. Про стан виконання розпорядження відповідальним виконавцям ін-формувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) до 27 квітня 2016 року та 16 грудня 2016 року для подальшого інформування Департамент інформаційної діяльності  та  комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації у термін до 29 квітня 2016 року та 20 грудня 2016 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

25.02.2016 № 58

ПЛАН ЗАХОДІВ

у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та

проведенням у 2016 році Року вшанування учасників ліквідації наслідків

аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

1.  Провести   у м. Лохвиця та населених пунктах району за участю керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, представників партійних та громадських організацій, релігійних об’єднань меморіальні заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 2016 року

Відділ культури і туризму райдержадміністрації       спільно з міськсільвиконкомами та Лохвицькою районною громадською організацією «Чорнобильці Лохвиччини»

2.  Провести поминальні панахиди за померлими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2016 року

Відділ культури і туризму райдержадміністрації       спільно з Лохвицькою районною громадською організацією «Чорнобильці Лохвиччини» та релігійними громадами

3.  Вжити заходів щодо благоустрою меморіальних знаків, скульптурних та архітектурних споруд, які увічнюють пам’ять учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Організувати впорядкування могил померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

До 24 квітня 2016 року

Сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального-господарства та будівництва райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами та  Лохвицькою районною громадською організацією «Чорнобильці Лохвиччини»

4.  Забезпечити проведення в закладах освіти та культури тематичних і просвітницьких заходів щодо наслідків Чорнобильської катастрофи, героїзму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Квітень 2016 року

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації спільно з Лохвицькою районною громадською організацією «Чорнобильці Лохвиччини»

5.  Забезпечити проведення обстеження матеріально-побутових умов проживання інвалідів-чорнобильців, сімей, загиблих чорнобильців, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та розглянути питання надання матеріальної під-тримки зазначеним категоріям громадян.

Протягом року

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району спільно з міськсільвиконкомами та Лохвицькою районною громадською організацією «Чорнобильці Лохвиччини»

6. Забезпечити пільгове перевезення приміським автомобільним транспортом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають таке право відповідно до діючого законодавства.

Протягом 2016 року

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

7. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо державної політики з питань соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Протягом 2016 року

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

8.  Поновити тематичні експозиції у музеях та бібліотечних закладах району щодо наслідків Чорнобильської катастрофи, героїзму учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, провести спортивні змагання.

Квітень 2016 року

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Лохвицькою районною громадською організацією «Чорнобильці Лохвиччини»

9. Рекомендувати провести відвідування та привітання з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які перебуватимуть на лікуванні в лікувально-профілактичних закладах.

Лохвицька центральна районна лікарня

10. Забезпечити всебічне висвітлення заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та проведення у 2016 році Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи районною комунальною газетою «Зоря».

Квітень  2016 року                    Сектор інформаційної діяльності та комуніка-

цій з громадськістю апарату райдержадміністра-

ції

Керівник апарату