Про організацію виконання у 2016 році в Лохвицькому районі обласного Плану заходів з реалізації Року англійської мови в Україні

30.03.2016

Відповідно до статті 23 Конституції України, статей 2, 6, 13, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Указом Прези-дента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 25 січня 2016 року № 20 «Про заходи з реалізації на території області у 2016 році Року англійської мови в Україні»:

1. Затвердити План заходів з реалізації у Лохвицькому районі у 2016 році Року англійської мови в Україні (далі – План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям Плану заходів про його реалізацію інформувати відділ освіти районної державної адміністрації  щоквартально  до  05 числа місяця, наступного за звітним, для подальшого узагальнення та інформування Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним.

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти  на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

30.03.2016 № 126

План заходів з реалізації у Лохвицькому районі

у 2016 році Року англійської мови в Україні

1. Вивчити питання щодо запровадження вивчення англійської мови як другої іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах, у яких вона не вивчається (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 03 квітня 2012 р. № 409, додаток 10 (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2014 р. № 664).

До 01 червня 2016 року

Відділ освіти районної державної адміністрації

2. Розширити мережу факультативів, гуртків з вивчення англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах.

До 01 вересня 2016 року

Відділ освіти районної державної адміністрації

3. Активізувати участь учнів та вчителів у міжнародних та національних конкурсах, проектах, олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук.

Відділ освіти районної державної адміністрації

4. Розширити мережу літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів з метою вивчення англійської мови.

До 01 червня 2016 року

Відділ освіти районної державної адміністрації

5. Здійснювати навчально-методичний супровід навчання англійської мови в літніх мовних таборах, вивчати і поширювати кращий досвід роботи.

Відділ освіти районної державної адміністрації

6. Взяти участь в обласних літературних читаннях «Шекспірівський сонет».

Жовтень 2016 року

Відділ освіти районної державної адміністрації

7. Провести засідання районного методичного об’єднання учителів іноземних мов.

Березень 2016 року

Відділ освіти районної державної адміністрації

8. Організувати роботу консультпункту вчителів іноземної мови з питань «Підготовка до ЗНО з іноземної мови» на базі Лохвицької гімназії № 1.

Відділ освіти районної державної адміністрації

9. Інформацію про заходи щодо популяризації англійської мови висвітлювати на сайті загальноосвітнього навчального закладу, у засобах масової інформації, на сайті районного методичного кабінету.

Протягом року

Відділ освіти районної державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

10. Забезпечити проведення просвітницької діяльності з роз’яснення нагальної актуальності вивчення англійської мови у відповідності до сучасних вимог сьогодення у закладах культури та у бібліотечних закладах району.

Відділ культури і туризму районної дер-жавної адміністрації

11. Провести методично-організаційну роботу з розширення форм проведення дозвілля у клубних і бібліотечних закладах з метою заохочення різних вікових груп населення до вивчення англійської мови, підвищення/удосконалення рівня володіння нею.

Відділ культури і туризму районної дер-жавної адміністрації

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                А.М.Власенко