Про передачу об'єкта права державної власності у комунальну власність Червонозаводської міської ради Лохвицького району

06.11.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового Кодексу Української РСР, керуючись Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», Положенням про порядок передачі об'єктів права державної власності, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482, Порядком та Умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерорис-тичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 348, наказом Міністерства соціальної політики України від 10 вересня 2015 року № 916, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 р. за № 1146/27591, на підставі Договору купівлі-продажу квартири від 28 жовтня 2015 року, посвідченим приватним нотаріусом Лохвицького районного нотаріального округу Полтавської області, зареєстрованого в реєстрі за № 1458 і  згідно  Витягу  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 28 жовтня 2015 року за індексним номером 46509379:

1. Передати безоплатно у комунальну власність Червонозаводської міської  ради  Лохвицького  району квартиру площею 38,1 м2, що знаходиться за адресою: місто Червонозаводське, Лохвицького району, Полтавської області, вулиця Червоноармійська, будинок № 13, квартира 1, що належить Лохвицькій районній державній адміністрації Полтавської області на праві державної форми власності, для подальшого надання Матійчук Вірі Віталіївні, що потребує поліпшення житлових умов, члена сім`ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.

2. Утворити комісію по безоплатній передачі у комунальну власність Червонозаводської міської ради Лохвицького району квартири державної форми власності (далі - Комісія) та затвердити її склад, що додається.

3.  Комісії:

в своїй роботі керуватися Положенням про порядок передачі об'єктів права державної власності, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482;

здійснити приймання-передачу квартири згідно акту приймання-передачі житла, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 10 вересня 2015 № 916, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 р. за № 1146/27591.

4. Контроль та координацію роботи за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

06.11.2015 № 460

СКЛАД