Про перерозподіл іншої субвенції з обласного бюджету

12.09.2016
371/61

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України:

1. Перерозподілити кошти іншої субвенції з обласного бюджету на експлуатаційне утримання доріг, затвердженої рішенням першого пленарного засідання дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 26 лип-               ня 2016 року № 167 «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік» та рішенням восьмої сесії сьомого скликання Лохвицької районної ради від 30 серпня 2016 року «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік:

КФК  250380, інші субвенції  -  1 242 000 грн,  відповідно до додатку;

КФК 170703, видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг  + 1 242 000 грн.

2. Головним розпорядником коштів визначити Лохвицьку районну державну адміністрацію.

3.  Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-   ко Т.С.) внести зміни до річного та помісячного розпису показників районного бюджету, провести відповідне фінансування та направити матеріали для затвердження на сесії Лохвицької районної ради.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради

адміністрації

В.РЯЗАНОВ                                                  А.ХРАПАЛЬ