Про перерозподіл коштів Цільового (спеціального) фонду районної ради

26.09.2014
385/48

У відповідності до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та участі в Програмі ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»:

1. Передати кошти в сумі 96,58 тис. грн., (дев’яносто шість тисяч п’ятсот вісімдесят гривень), як іншу субвенцію, районному бюджету перерозподіливши планові призначення з КФК 240900 (Цільовий (спеціального) фонду районної ради) на КФК 250380 (Інші субвенції) для подальшої передачі трансфертів для Корсунівської та Пісківської сільських рад.

2. Перерозподілити видатки в сумі 145,00 тис. грн., (сто сорок п’ять тисяч гривень)  з  КФК  240900  (Цільовий (спеціального) фонду районної ради) на КФК 010116 «Органи місцевого самоврядування» Лохвицькій районній раді на співфінансування проекту «Впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій в адміністративному будинку районної ради».

3. Організацію виконання цього розпорядження покласти на фінансове управління районної державної адміністрації (Клименко Т.С.).

Виконуючий обов’язки                                          Заступник голови

голови районної державної                                          районної ради

адміністрації

М.ШИЯН                                                В.ЧЕРЕВКО