Про перерозподіл коштів районного бюджету

27.10.2016
.444

Відповідно до законів  України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України, за поданням головного розпорядника коштів Лохвицької районної державної адміністрації:

1. Перерозподілити кошти, затверджені рішенням дев’ятої сесії сьомого скликання Лохвицької районної ради від 12 жовтня 2016 року «Про внесення змін до районного бюджету  на 2016 рік», на виконання заходів районної    Програми реалізації Концепції допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та її призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань під час проведення  мобілізації на 2016-2020 роки:

КФК 091103  «Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді», капітальні видатки   - 25 000 грн,

КФК 091103  «Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді», поточні видатки    + 25 000 грн.

2. Головним розпорядником коштів визначити Лохвицьку районну державну адміністрацію.

3.  Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.) внести зміни до річного та помісячного розпису показників районного бюджету, провести відповідне фінансування з послідуючим затвердженням на сесії Лохвицької районної ради.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО