Про перерозподіл коштів районного бюджету

443/96

Відповідно до законів  України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України, за поданням головного розпорядника коштів з метою недопущення кредиторської заборгованості на кінець поточного року:

1. Перерозподілити кошти затверджені рішенням тринадцятої сесії сьомого скликання Лохвицької районної ради від 27 квітня 2017 року «Про внесення змін до показників районного бюджету  на 2017 рік» відділу освіти Лохвицької районної державної адміністрації по КПКВК 1011020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»:

реконструкція дахів будівель ЗОШ району – 9 700 грн,

капітальні ремонти будівель ЗОШ району + 9 700 грн.

2.  Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-ко Т.С.) внести зміни до річного розпису показників районного бюджету, провести відповідне фінансування з послідуючим затвердженням на сесії Лохвицької районної ради.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради