Про перерозподіл коштів районного бюджету

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України, за поданням головного розпорядника коштів:

1. Кошти затверджені рішенням тринадцятої позачергової сесії сьомого скликання Лохвицької районної ради від 27 квітня 2017 року «Про внесення змін до показників районного бюджету  на 2017 рік» відділу культури і туризму районної державної адміністрації по КПКВК 2414100 «Школи естетичного виховання дітей», КЕКВ 3132 перерозподілити за об’єктами:

капремонт   будівлі   музичної   школи   ім.  І.  Дунаєвського    м. Лохви-ця - 390 000 грн;

капремонт (із заміною вікон) музичних шкіл району + 390 000 грн.

2.  Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-ко Т.С.) внести зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, провести відповідне фінансування з послідуючим затвердженням на сесії Лохвицької районної ради.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО