Про перерозподіл субвенції з державного бюджету

08.12.2015
517/70

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України:

1. Перерозподілити кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, затвердженої рішенням 32 сесії шостого скликання від 15 жовтня 2015 року «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік», виділених відділу освіти Лохвицької райдержадміністрації:

капремонт даху, стояка системи водовідведення та водопостачання Червонозаводської ЗОШ № 2   - 114 780 грн.,

капремонт крівлі, центрального входу з заміною вхідних дверей, проведення енергозберігаючих заходів Токарівської ЗОШ  +  114 780 грн.

2. Фінансовому  управлінню  районної  державної  адміністрації (Климен-ко Т.С.) провести відповідне фінансування.