Про перерозподіл субвенції з державного бюджету

29.12.2015
563/77

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України:

1. Перерозподілити кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, затвердженої рішенням 32 сесії шостого скликання від 15 жовтня 2015 року «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік», виділених комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги»:

монтаж газового котла і системи опалення Червонозаводської амбулаторії  № 2 - 34 444 грн.,

проведення   енергозберігаючих    заходів    по    Ісковецькій    амбулаторії +  34 444 грн.

2. Фінансовому  управлінню  районної  державної  адміністрації (Климен-ко Т.С.) провести відповідне фінансування.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради