Про перерозподіл субвенції з державного бюджету

21.06.2016
270/45

Відповідно до законів  України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України, за поданням головного розпорядника коштів відділу освіти райдержадміністрації:

1. Перерозподілити кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженої рішенням четвертої сесії сьомого скликання від 18 січня 2016 року «Про районний бюджет на 2016 рік (приведення у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»), виділених відділу освіти райдержадміністрації:

КЕКВ 2120 – 2 699 000 грн,

КЕКВ 2271 + 2 500 000 грн,

КЕКВ 2210  +  199 000 грн.

2.   Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-  ко Т.С.) внести зміни до річного та помісячного розпису показників районного бюджету, провести відповідне фінансування з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради