Про перерозподіл видатків районного бюджету в 2016 році

31.03.2016
131/28

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 7 статті 23 Бюджетного кодексу України та враховуючи подання головних розпорядників коштів:

1. Погодити та внести на затвердження чергової сесії Лохвицької районної ради підготовлені фінансовим управлінням райдержадміністрації зміни до рішення четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 18 січня 2016 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (приведення у відповідність до Закону України від 25 грудня 2015 року № 928 – VІІІ «Про Державний бюджет України на 2016 рік»):

1) провести перерозподіл видатків за економічною класифікацією по КФК 010116 – органи місцевого самоврядування з кекв 3160 зняти 5 000 грн., (для створення веб-сайту Лохвицької районної ради); направивши їх на кекв 2240 – оплата поточних послуг (для створення веб-сайту Лохвицької районної ради);

2) провести перерозподіл функціональної класифікації видатків районного бюджету:

КФК 250344  –  50 800 грн.,

КФК 250404  + 50 800 грн., для проведення оплати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації видатків на виконання  Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.

2. Дозволити  фінансовому   управлінню   райдержадміністрації  (Климен-ко Т.С.) внести зміни до річного розпису показників видаткової частини за загальним фондом районного бюджету та провести відповідне фінансування.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради