Про переведення Лохвицької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності

02.02.2015

Відповідно до статей 6,13,25,39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 13 Кодексу цивільного захисту України та розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 26 січня 2015 року № 47 «Про встановлення  режимів підвищеної готовності  та надзвичайної ситуації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 31 січня 2015 року № 19 «Про переведення Полтавської  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  в режим підвищеної готовності», з метою координації дій виконавчої влади та місцевого самоврядування, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій та майна функціонування районної ланки територіальної підсистеми  єдиної державної  системи цивільного захисту в умовах загострення ситуації на деяких територіях України, загрози виникнення терористичних актів:

1. Перевести органи управління та сили цивільного захисту Лохвицької районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності.

2. Забезпечити стале функціонування районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

3. Головному спеціалісту районної державної адміністрації Чайкіну В.В.негайно здійснити оповіщення органів управління та сил цивільного захисту, а також населення у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації на території району.

4. Керівникам органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи заходи щодо функціонування у режимі підвищеної готовності здійснювати згідно Положення про едину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

Виконуючий обов’язки голови

адміністрації                                                                         М.О.ШИЯН