Про переведення Лохвицької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
02.02.2015
Номер: 
29

Відповідно до статей 6,13,25,39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 13 Кодексу цивільного захисту України та розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 26 січня 2015 року № 47 «Про встановлення  режимів підвищеної готовності  та надзвичайної ситуації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 31 січня 2015 року № 19 «Про переведення Полтавської  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  в режим підвищеної готовності», з метою координації дій виконавчої влади та місцевого самоврядування, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій та майна функціонування районної ланки територіальної підсистеми  єдиної державної  системи цивільного захисту в умовах загострення ситуації на деяких територіях України, загрози виникнення терористичних актів:

 

1. Перевести органи управління та сили цивільного захисту Лохвицької районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності.

 

2. Забезпечити стале функціонування районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

3. Головному спеціалісту районної державної адміністрації Чайкіну В.В.негайно здійснити оповіщення органів управління та сил цивільного захисту, а також населення у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації на території району.

4. Керівникам органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи заходи щодо функціонування у режимі підвищеної готовності здійснювати згідно Положення про едину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

 

 

 

 

Виконуючий обов’язки голови

      районної державної

         адміністрації                                                                         М.О.ШИЯН

Наверх ↑