Про перевірку факту подання декларацій суб’єктами деклару-вання в Лохвицькій районній державній адміністрації

Відповідно до Закону України   «Про  місцеві державні адміністрації», керуючись Порядком перевірки факту подання суб’єктами декларування       декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та        повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про      випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій, затвердженим рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 вересня 2016 року № 19, зареєстрованим в Міністерстві  юстиції України 15 листопада  2016 року за № 1479/29609:

1. Встановити, що:

1) перевірка факту подання декларацій державними службовцями, що працюють (працювали) в  Лохвицькій районній державній адміністрації та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання ними декларацій покладається на відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату Лохвицької районної державної адміністрації;

2) перевірка факту подання декларацій іншими суб¢єктами декларування, що працюють (працювали) в  Лохвицькій районній державній адміністрації та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання ними декларацій покладається на структурні підрозділи Лох-вицької районної державної адміністрації, в яких такі суб¢єкти працюють (працювали).

2. Особам, зазначеним в пункті 1 цього розпорядження, в своїй  роботі керуватися Порядком перевірки факту подання суб’єктами декларування        декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та по-відомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про ви-падки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій, затвердженим рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 верес-   ня 2016 року № 19, зареєстрованим в Міністерстві  юстиції України 15 листопада  2016 року за № 1479/29609.

3. Для  обліку суб’єктів декларування, у яких виникає обов’язок подати декларації, зобов¢язати відділ освіти Лохвицької районної державної адмі-ністрації (Яковенко Т.В.), відділ культури і туризму Лохвицької районної державної адміністрації (Марченко С.М.), управління соціального захисту населення Лохвицької районної державної адміністрації (Інденко Н.О.), фінансове управління Лохвицької районної державної адміністрації (Клименко Т.С.), управління агропромислового розвитку Лохвицької районної державної адмі-ністрації (Ющенко Н.І.)  надавати відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату Лохвицької районної державної адміністрації (Со-             ва В.В.) письмову інформацію:

1) про державних службовців, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави – в день звільнення (із зазначенням прізвища, ім¢я, по батькові, займаної посади, фактичної дати звільнення та реквізитів акта про звільнення);

2) про працівників, що призначаються на посади державної служби – за два дні до призначення на відповідну посаду (із зазначенням прізвища, ім¢я, по батькові, найменування майбутньої посади, фактичної дати  призначення та  реквізитів акта про призначення).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ