Про підготовку до оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року в рамках реалізації обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
06.06.2017
Номер: 
195

Відповідно до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням першого засідання двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 30 квітня 2015 року та наказу начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації  від 17 травня 2017 року № 332 «Про розподіл путівок з частковою оплатою за рахунок обласного бюджету до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області та за її межами влітку 2017 року» до нашого району надійшло 39 путівок з повною або частковою оплатою для дітей пільгових категорій.

В рамках обласної Програми оздоровлення та відпочинку на 2015-2019 роки в 2016 році було запроваджено механізм відшкодування частини вартості  путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

У 2017 році відшкодування буде здійснюватись відповідно до Порядку організації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, затвердженого рішенням 15 сесії Полтавської обласної ради 7 скликання від 26 квітня 2017 року.

Рішенням п’ятої сесії Лохвицької районної ради від 17 березня 2016 року затверджено районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2017 роки. На виконання її заходів для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в 2017 році закуплено 41 путівку для дітей пільгових категорій для оздоровлення та відпочинку в дитячому оздоровчому таборі «Горизонт» (с.Вельбівка Гадяцького району) на за-гальну суму 199325,00 грн.

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оздоровлення та відпочинок дітей»,  керуючись  рішенням п’ятої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання від 17 березня 2016 року «Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року № 604 «Про підсумки реалізації обласної Програми з  оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки у 2016 році та завдання з підготовки до оздоровчого сезону 2017 року», з метою забезпечення координації зусиль для здійснення оздоровлення та відпочинку дітей району у літній період 2017 року, посилення державної підтримки і дієвості контролю за санітарно-епідеміологічним станом усіх типів дитячих  закладів оздоровлення та відпочинку, організацією харчування, охороною життя та здоров’я дітей, змістом виховного процесу, дозвілля та зайнятості та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 31 травня 2017 року:

1. Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адмі-ністрації (Коваленко В.І.):

забезпечити проведення в районі інформаційної кампанії «Подаруймо дітям літо»;

підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації про створення районного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

2. Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адмі-ністрації  (Коваленко В.І.),  відділу  освіти  районної   державної   адміністра-ції (Яковенко Т.В.) ужити заходів щодо збільшення кількості дітей, які охоплені послугами з оздоровлення та відпочинку до 60 % шляхом підвищення спроможності сімей в оздоровленні дітей, у тому числі через механізм відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.) забезпечити створення та роботу дитячих таборів оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням, таборів праці та відпочинку з денним перебуванням для старшокласників у загальноосвітніх закладах району.

4.  Рекомендувати   Лохвицькій   центральній   районній   лікарні  (Бур-лей В.В.), комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.) проводити роботу по забезпеченню санаторно-курортним оздоровленням дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей-інвалідів та дітей інших пільгових категорій в оздоровчих закладах санаторного типу.

          5. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.) спільно з Лохвицькою центральною районною лікарнею (Бурлей В.В.), комунальним закладом «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.) забезпечити безоплатне проведення медичного огляду працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку району.

          6. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.) спільно  з   управлінням   Держпродспоживслужби  в   Лохвицькому  районі  (Іванина О.В.), Лохвицькою центральною районною лікарнею (Бурлей В.В.), кому-нальним закладом «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.) забезпечити дієвий санітарний нагляд та контроль за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щодо дотримання санітарних норм з метою запобігання інфекційним захворюванням. 

          7. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Марченко С.М.) організувати проведення краєзнавчих екскурсій для дітей, які відпочиватимуть в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

          8. Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адмі-ністрації (Коваленко В.І.) спільно з комплексною дитячо-юнацькою спортивною школою (Яблунівська О.В.) забезпечити використання в літній період бази комплексної дитячо-юнацької спортивної школи для продовження навчально-тренувального процесу, залучивши тренерсько-викладацький склад спортивної школи для проведення спортивно-масової роботи.

9. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.), управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Інденко Н.О.), відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Марченко С.М.), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Власова С.М.) спільно з управлінням Держпродспоживслужби в Лохвицькому   районі   (Іванина О.В.), Лохвицькою центральною районною лікарнею  (Бур-лей В.В.), комунальним закладом «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.), Лохвицьким сектором Головного управління   Державної  служби  з  надзвичайних ситуацій України в Полтавській області (Сілютін О.М.), міськсільвиконкомами інформувати сектор у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (Коваленко В.І.) щодо перебігу оздоровчої кампанії в районі – до 20 червня, 20 липня та 20 серпня 2017 року, про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей – до 20 вересня 2017 року.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

     Виконувач обов’язків

голови районної державної

           адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО              

Наверх ↑