Про підготовку доповнень до Програми розвитку культури і туризму в Лохвицькому районі на 2016 - 2020 роки

19.09.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру»,  керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради         5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення  якісної роботи     закладу культури та захисту безпеки життєдіяльності громадян:

1. Відділу культури і туризму  райдержадміністрації (Марченко С.М.) – розробнику доповнень до Програми розвитку культури і туризму в Лохвицькому районі на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням 6 сесії Лохвицької       районної ради  7 скликання від 19 травня 2016 року (далі – доповнення до  Програми) до 22 вересня 2016 року підготувати проект доповнень до Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованих доповнень до заходів Програми відділ культури і туризму райдержадміністрації спільно з   фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністра-       ції (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим       рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ