Про підготовку доповнень до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
19.04.2016
Номер: 
168

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року:

 

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) – розробнику доповнень до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки, затвердженої рішенням тридцять другої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання від 15 жовтня 2015 року (із змінами) (далі - доповнення до Програми), до 26 квітня 2016 року підготувати проект доповнень до Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

 

2. Визначити відповідальними виконавцями запропонованих доповнень до Програми – управління праці та соціального захисту населення райдерж-адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу  виконання  районних  (комплексних)  програм,  затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

 

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑