Про підготовку проекту Ком-плексної програми розвитку освітньої галузі Лохвицького району на 2016 рік

25.02.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженого рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення якісно нового рівня розвитку освітньої галузі району, створення у навчальних закладах умов, які відповідають сучасним вимогам розвитку освіти і науки та забезпечують якісне проведення навчально-виховного процесу:

1. Відділу  освіти  Лохвицької районної державної адміністрації (Дейне-ка А.М.) – розробнику Комплексної програми розвитку освітньої галузі Лох-вицького району на 2016 рік (далі – Програма), до 01 березня 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми відділ освіти Лох-вицької районної державної адміністрації (Дейнека А.М.).

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.)  забезпечити  проведення  експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, зат-вердженого рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ