Про підготовку проекту Комплексної програми розвитку освітньої галузі Лохвицького району на 2017 рік

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм,      затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання          від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення якісно нового рівня розвитку освітньої галузі району, створення у навчальних закладах умов, які відпові-дають сучасним вимогам розвитку освіти і науки та забезпечують якісне проведення навчально-виховного процесу:

1. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.) підготувати проект Комплексної програми розвитку освітньої галузі Лохвицького району на 2017 рік для винесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради (далі-Програма).

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми відділ освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.).

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи    проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування,        фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм,          затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання             від 09 квітня 2009 року.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ