Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Кодексу цивільного захисту України, керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення захисту населення та економіки району, підвищення рівня протипожежного захисту та створення механізму і умов реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки на сучасному етапі розвитку держави:

1.  Головному спеціалісту районної державної адміністрації (з питань цивільного    захисту) Кравченку А.А.  (далі – Головний спеціаліст) – розробнику змін та  доповнень до Програми, до 10 квітня 2017 року підготувати проект «Про внесення змін та доповнень до Районної цільової соціальної програми захисту    населення і території Лохвицького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки», затвердженої рішенням  5 сесії Лохвицької районної ради 7 скликання 17 березня 2016 року (далі – Програми) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2.  Визначити відповідальним виконавцем, запропонованих для внесення змін та доповнень до Програми, Головного спеціаліста, фінансове управління  районної державної адміністрації спільно з підрозділом 9  державної пожежно-рятувальної частини 1 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.

3.   Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи   проекту змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради
5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4.       Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ