Про підготовку проекту про внесення змін та доповнень до районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011 – 2015 роки

10.03.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Кодексу цивільного захисту України, керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення за-хисту населення та економіки району, підвищення рівня протипожежного захисту та створення механізму і умов реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки на сучасному етапі розвитку держави:

1.  Головному спеціалісту з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Чайкіну В.В. (далі – головний спеціаліст) – розробнику змін та доповнень до 12 березня 2015 року підготувати проект «Про внесення змін та доповнень до районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011 – 2015 роки», затвердженої рішенням 7 сесії Лохвицької районної ради 6 скликання 13 жовтня 2011 року (далі - Програми) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2.  Визначити відповідальним виконавцем запропонованих для внесення змін та доповнень до Програми головного спеціаліста спільно з 9-ю державною пожежно-рятувальною частиною 1-го державного пожежно-рятувальною загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3.   Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН