Про підготовку проекту про внесення змін та доповнень до районної Програми «Сучасне осна-щення рятівника – запорука на-дійного порятунку людей» на 2010-2015 роки

30.09.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Кодексу цивільного захисту України, керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення якісного та безпечного виконання робіт працівниками 9 державної пожежно-рятувальною частиною 1 державного пожежно-рятувальною загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області під час ліквідації наслідків надзвичайних подій (ситуацій) - рятування людей під завалами, при проведенні аварійно-рятувальних робіт та під час дорожньо-транспортної пригоди:

1. Головному спеціалісту райдержадміністрації Сидоренку С.А. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику змін та доповнень, до 01 жовтня 2015 року підготувати проект «Про внесення змін та доповнень до районної Програми «Сучасне оснащення рятівника – запорука надійного порятунку людей» на 2010-2015  роки»  затвердженої рішенням 31 сесії районної ради 5 скликання 05 серпня 2010 року (далі - Програми) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованих для внесення змін та доповнень до Програми Головного спеціаліста спільно з 9 державною пожежно-рятувальною частиною 1 державного пожежно-рятувальною загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради
5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ