Про підготовку проекту про внесення змін та доповнень до районної Програми «Сучасне осна-щення рятівника – запорука надійного порятунку людей» на 2010-2015 роки

10.03.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Кодексу цивільного захисту України, керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення якісного та безпечного виконання робіт працівниками 9-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувальною загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області під час ліквідації наслідків надзвичайних подій (ситуацій) - рятування людей під завалами, при проведенні аварійно-рятувальних робіт та під час дорожньо-транспортної пригоди:

1.  Головному спеціалісту з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Чайкіну В.В. (далі – головний спеціаліст) – розробнику змін та доповнень, до 12 березня 2015 року підготувати проект «Про внесення змін та до-повнень до районної Програми «Сучасне оснащення рятівника – запорука надійного порятунку людей» на 2010-2015 роки», затвердженої рішенням 31 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання 05 серпня 2010 року (далі - Програми) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2.  Визначити відповідальним виконавцем запропонованих для внесення змін та доповнень до Програми головного спеціаліста спільно з 9-ю державною пожежно-рятувальною частиною 1-го державного пожежно-рятувальною загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3.  Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради
5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4.       Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН