14.01.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу цивільного захисту України, керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення захисту населення та економіки району, підвищення рівня цивільного захисту та створення механізму і умов реалізації державної політики у сфері пожежної та техногенної безпеки на сучасному етапі розвитку держави, забезпечення якісного та без-печного  виконання  робіт працівниками 9 державної пожежно-рятувальною частиною 1 державного пожежно-рятувальною загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області під час ліквідації наслідків надзвичайних подій (ситуацій) - рятування людей під завалами, при проведенні аварійно-рятувальних робіт та під час дорожньо-транспортної пригоди:

1.  Головному спеціалісту райдержадміністрації Сидоренку С.А. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику Районної цільової соціальної програми захисту населення і території Лохвицького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки (далі - Програми), до 14 січня 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2.  Визначити  відповідальним  виконавцем  розробки  запропонованої Програми Головного спеціаліста спільно з 9 державною пожежно-рятувальною частиною 1 державного пожежно-рятувальною загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3.   Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, зат-вердженим рішенням 22 сесії Лохвицької  районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.