Про підготовку проекту про затвердження доповнень до за-ходів районної Комплексної програми підготовки молоді до військової служби та її призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України, призову громадян на військову службу до

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
27.10.2015
Номер: 
435

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про мобілізаційну підготовку мобілізацію»,  «Про оборону України», «Про  військовий  обов’язок  і військову службу»,  керуючись  указом  Президента  України  від 17 лютого 2015 року   № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові  призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військово-службовців у 2015 році» та Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення проведення на території району окремих заходів по черговому призову громадян України на строкову військову службу:

1. Головному спеціалісту апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи) Портя-ній О.М. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику доповнень до заходів районної Комплексної програми підготовки молоді до військової служби та її призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України, призову громадян на військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових  формувань  під  час проведення мобілізації на  2011-2015 роки  (далі – Програма), до 02 листопада 2015 року підготувати проект доповнень до заходів Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованих доповнень до заходів Програми Головного спеціаліста, відділ фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, фінансове управління райдерж-адміністрації спільно з Лохвицьким районним військовим комісаріатом.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи
проекту доповнень до заходів Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

 

 

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑