Про підготовку проекту про затвердження Районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
25.02.2016
Номер: 
57

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року, з метою зниження рівня захворюваності і смертності від ВІЛ-інфекції/СНІДу, надання якісних і доступних послуг з профілактики та діагностики ВІЛ-інфекції:

1. Рекомендувати Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.) – розробнику Районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки (далі – Програма) до 01 березня 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем розробки Програми - Лохвицьку центральну районну лікарню.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.)  забезпечити  проведення  експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, зат-вердженого рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑