Про підготовку проекту про затвердження районної Програ-ми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2017 роки

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
29.02.2016
Номер: 
66

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 30 квітня 2015 року та керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженого рішенням двадцять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 березня 2009 року, з метою створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей, збільшення кількості дітей, охоплених оздоровчими послугами:

1. Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Коваленко В.І.) – розробнику Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2017 роки» (далі – Програма) до 29 лютого 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованої Програми сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженого рішенням двад-цять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 березня 2009 року. 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑