Про підготовку проекту про затвердження районної Програ-ми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2017 роки

29.02.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», відповідно до обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 30 квітня 2015 року та керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженого рішенням двадцять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 березня 2009 року, з метою створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей, збільшення кількості дітей, охоплених оздоровчими послугами:

1. Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Коваленко В.І.) – розробнику Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 - 2017 роки» (далі – Програма) до 29 лютого 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованої Програми сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженого рішенням двад-цять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 березня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ