Про підготовку проекту про затвердження районної Програ-ми реалізації Концепції допризо-вної підготовки, військово-патріотич-ного виховання моло-ді та її призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань під час проведення мобілізаці

18.09.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу»,  керуючись  указами  Президента України від 25 жовтня 2002 року   № 948/2002 «Про Концепцію  допризовної  підготовки  і  військово-патріотичного  виховання  молоді», від  12  червня  2015  року № 334/2015             «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» та Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення проведення  на  території  району  окремих  заходів по допризовній підготовці і військово-патріотичного виховання молоді:

1. Головному спеціалісту апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи) Портя-ній О.М. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику Програми, до 18 вересня 2015 року підготувати проект «Про затвердження районної Програми реалізації Концепції допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді  та її призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань під час проведення мобілізації на  2016-2020 роки» (далі – Програма) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованої Програми сектор у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Лохвицьким районним військовим комісаріатом, відділом фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, відділом освіти  райдержадміністрації та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи
проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування,
фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм,
затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ