Про підготовку проекту про затвердження внесення змін та доповнень до районної Програ-ми «Сучасне оснащення рятівни-ка – запорука надійного поряту-нку людей» на 2010-2015 роки»

26.11.2015

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та Кодексу цивільного захисту України, керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення якісного та безпечного виконання робіт працівниками 9 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області під час ліквідації наслідків надзвичайних подій (ситуацій) - рятування людей під завалами, при проведенні аварійно-рятувальних робіт та під час дорожньо-транспортної пригоди:

1. Головному спеціалісту райдержадміністрації Сидоренку С.А. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику змін та доповнень до районної Програми «Сучасне оснащення рятівника – запорука надійного порятунку людей» на 2010-2015 роки», затвердженої рішенням 31 сесії районної ради 5 скликання від 05 серпня 2010 року (далі - Програми), до 27 листопада 2015 року підготувати проект змін та доповнень до Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованих змін та доповнень до Програми Головного спеціаліста, фінансове управління райдержадміністрації спільно з 9 державною пожежно-рятувальною частиною 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради
5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ