Про підготовку проекту Програми розвитку культури і тури-зму в Лохвицькому районі на 2016-2020 роки

28.03.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», враховуючи обласну  Програму розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням третьої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради від 29 січня 2016 року № 32 та керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженого рішенням двадцять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 квітня 2009 року, з метою створення сприятливих умов для соціокультурної та туристично-рекреаційної сфер, актуалізації громадського життя в регіоні, реалізації духовного потенціалу населення:

1. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Марченко С.М.) – розробнику Програми розвитку культури і туризму в Лохвицькому районі на 2016-2020 роки (далі – Програма) до 28 березня 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми відділ культури і туризму Лохвицької райдержадміністрації (Марченко С.М.).

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, рішенням двадцять другої сесії районної ради п’ятого скликання від 26 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ