Про підготовку проекту район-ної програми розвитку матеріа-льно – технічної бази Лохвиць-кої центральної районної лікарні на 2016 – 2020 роки

11.04.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Рекомендувати    Лохвицькій   центральній   районній   лікарні  (Бур-лей В.В.) - розробнику Програми розвитку матеріально – технічної бази Лохвицької центральної районної лікарні на 2016 – 2020 роки (далі – Програма) до 11 квітня 2016 року підготувати проект районної Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми – Лохвицьку цент-ральну районну лікарню.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ