Про підготовку проекту районної Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та населення Лох-вицького району для виконання заходів з енергозбереження на 2017-2020 роки

21.02.2017

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) – розробнику районної Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та населення Лохвицького району для виконання заходів з енергозбереження на 2017-2020 роки (далі – Програма) до 10 березня 2017 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми – сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва рай-держадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ