Про підготовку проекту районної Програми поводження з твердими побутовими відходами у Лохвицькому районі на період 2018-2021 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про відходи", "Про охорону навколишнього природного середовища", на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 18 січня 2017 року № 26 "Про заходи щодо поводження з твердими побутовими відходами на території області", керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року та з метою формування системи ефективних заходів щодо раціонального та екологічно безпечного поводження з твердими побутовими відходами й відповідно мінімізації їх негативного впливу на навколишнє середовище і здоров’я людей:

1. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та  будівництва районної державної адміністрації (Абдулкади-ров Р.А.) – розробнику проекту районної Програми поводження з твердими побутовими відходами у Лохвицькому районі на період 2018-2021 роки (далі – Програма)  підготувати до 12 грудня 2017 року проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми – сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.).

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ