Про підготовку проекту районної Програми розвитку дорожнього господарства на 2016 – 2018 роки

31.05.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) - розробнику районної Програми розвитку дорожнього господарства на 2016 – 2018 роки (далі – Програма) до 15 червня 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми – сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва  райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ