Про підготовку проекту районної Програми розвитку дорожнього господарства на 2017-2018 роки

18.11.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) – розробнику районної Програми розвитку дорожнього господарства на 2017-2018 роки (далі – Програма) до 25 листопада 2016 року підготувати проект Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми – сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва рай-держадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням двадцять другої сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Лох-вицької райдержадміністрації від 31 травня 2016 року № 237 «Про підготовку проекту районної Програми розвитку дорожнього господарства на 2016-2018 роки».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ