Про підготовку проекту щодо доповнень до Програми розвитку культури і туризму в Лохвицькому районі на 2016 - 2020 роки

12.09.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», «Про музеї та       музейну справу», керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою         забезпечення  високого рівня відзначення знаменних і пам’ятних дат в Лох-вицькому районі, а саме: відзначення 75-ї річниці бою в урочищі Шумейкове:

1. Відділу культури і туризму  райдержадміністрації (Марченко С.М.) -розробнику Програми розвитку культури і туризму в Лохвицькому районі на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням 6 сесії районної ради  7 скликання від 19 травня 2016 року (далі - Програма) до 13 вересня 2016 року підготувати  проект доповнень до Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лох-вицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем доповнень до Програми -    відділ культури і туризму райдержадміністрації спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж- адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим       рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ