Про підготовку проекту щодо внесення змін до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки

29.09.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,   керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.)  розробнику Програми підготувати до 30 вересня 2016 року зміни та доповнення до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки  (далі – Прог-рама) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальними виконавцями Програми – управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи змін до  Програми у     спосіб та у терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради п’ятого скликання від 09 квітня  2009 року.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ