Про підготовку проекту щодо внесення змін та доповнень до районної Програ-ми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств насе-лення на 2013-2020 роки

13.07.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Управлінню  соціального  захисту  населення  райдержадміністрації (Інденко Н.О.) - розробнику Програми підготувати до 15 липня 2016 року зміни та доповнення до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш  вразливих  верств  населення  на  2013-2020  роки (далі - Програма) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальними виконавцями Програми – управління со-ціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи змін до Програми у спосіб та у терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО