Про підготовку змін до Програми правової освіти населення Лохвицького району на 2016-2020 роки

18.11.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Рекомендувати Лубенському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  (Россоха А.І.) - розробнику змін до Програми правової освіти населення Лохвицького району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Лохвицької районної ради  сьомого скликання від 17 бе-резня 2016 року (далі – зміни до  Програми),  до 21 листопада 2016 року підготувати проект змін до Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лох-вицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми – Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ