Про підготовку змін до районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
19.01.2017
Номер: 
19

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм,      затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання          від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення ефективної роботи представника у Лохвицькому районі Гадяцького міжрайонного відділення Управління Служби безпеки України у Полтавській області:

 

 1. Головному спеціалісту апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи) Портя-ній О.М. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику змін до районної            Комплексної програми профілактики правопорушень на  2016-2020 роки,      затвердженої рішенням 6 сесії Лохвицької районної ради 7 скликання             від 19 травня 2016 року (далі – зміни до Програми), до 23 січня 2017 року підготувати проект змін до Програми для внесення на розгляд чергової сесії       Лохвицької районної ради.

 

 2. Визначити відповідальним виконавцем, запропонованих змін до заходів Програми, Головного спеціаліста спільно з Гадяцьким міжрайонним відділенням Управління Служби безпеки України у Полтавській області, Лохвицьким відділом поліції Головного управління Національної поліції у Полтавській     області та фінансовим управлінням райдержадміністрації.

 

 3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи
проекту змін до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квіт-            ня 2009 року.

 4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

Наверх ↑