Про підготовку змін до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів вій-ни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення на 2013-2020 роки

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
14.07.2015
Номер: 
274

Відповідно до статті 6 пункту 10 частини першої статті 13, статей 23, 34, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 р.:     

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) - розробнику Програми, до 24 липня 2015 року підготувати проект змін до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та найбільш вразливих верств населення  на 2013-2020 роки (далі - Програма) для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем змін до Програми – управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи змін до Програми у спосіб та у терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 р.

                                                               

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑