Про підготовку змін до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки

17.10.2014

Відповідно до статті 6 пункту 10 частини першої статті 13, статей 23, 34, 39, 41  Закону  України  «Про місцеві державні адміністрації», статей 43, 44, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм,   затверджених   рішенням   22   сесії   районної  ради  5  скликання  від 09 квітня 2009 року:

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.) – розробнику Програми, до 20 жовтня 2014 року підготувати проект змін до районної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки (далі – Програма) для внесення на розгляд чергової сесії районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем змін до Програми – управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи змін до Програми у спосіб та у терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затверджених рішенням 22 сесії районної ради п’ятого скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сінаюка Я.Л.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН