Про підготовку змін та доповнень до районної Комплексної програ-ми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
20.07.2017
Номер: 
229

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком формування, фінансування  і  моніторингу  виконання  районних  (комплексних) програм, затвердженим  рішенням  22  сесії  Лохвицької  районної  ради  5  скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення ефективної роботи представника у Лохвицькому районі Гадяцького міжрайонного відділення Управління Служби безпеки України у Полтавській області:

 

1. Головному спеціалісту апарату районної державної адміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи) Маковецькій Ю.В. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику змін та до-повнень до районної Комплексної програми профілактики правопорушень на  2016-2020  роки,  затвердженої  рішенням  6  сесії  Лохвицької  районної  ради 7 скликання від 19 травня 2016 року (далі – зміни та доповнення до Програми), до 21 липня 2017 року підготувати проект змін та доповнень до Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

 

2. Визначити відповідальними виконавцями запропонованих змін та доповнень до заходів Програми Головного спеціаліста спільно з Гадяцьким міжрайонним відділенням Управління Служби безпеки України  у  Полтавській області та фінансовим управлінням районної державної  адміністрації.

 

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
районної державної адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
районної державної адміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

 

     

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

Наверх ↑