Про підготовку змін та доповнень до районної Програми реалізації Концепції допризовної підготовки, військово – патріотичного виховання молоді та її призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань під час проведення мобілізації на 20

23.09.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», керуючись Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року, з метою забезпечення належної підготовки та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу:

1. Головному спеціалісту апарату райдержадміністрації (з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи)       Портяній О.М. (далі – Головний спеціаліст) – розробнику змін та доповнень до районної Програми реалізації Концепції допризовної підготовки, військово – патріотичного виховання молоді та її призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань під час проведення мобілізації на  2016-2020 роки, затвердженої рішенням 32 сесії Лохвицької районної ради 6 скликання     від 15 жовтня 2015 року (далі – зміни та доповнення до Програми), до 26 верес-ня 2016 року підготувати проект змін та доповнень до Програми для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем запропонованих змін та       доповнень до заходів Програми Головного спеціаліста спільно з Лохвицьким районним військовим комісаріатом, відділом фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації та фінансовим управлінням райдерж-адміністрації.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури
райдержадміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню
райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи
проекту змін та доповнень до Програми у спосіб та терміни, визначені Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженим рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання     від 09 квітня 2009 року.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ