Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2015 року

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
04.06.2015
Номер: 
210

В І кварталі 2015 року зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій та установ району були спрямовані на забезпечення виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2015 рік та вирішення комплексу питань, пов’язаних зі стабілізацією економіки та соціальним захистом населення.

Обсяг реалізованої промислової продукції склав 318129,1  тисяч грн., що становить 1,7% до всієї реалізованої продукції по області.

Збільшилось виробництво молока 16,2% в порівнянні з минулим роком, виробництво м'яса у живій вазі - на 48,9 %. 

Станом на 01 квітня 2015 року зменшилось поголів’я великої рогатої худоби на  10,9 % (448 голів), в тому числі корів - на 13,0%; поголів’я свиней – на 7,2%.  

Обсяг прямих іноземних інвестицій станом на 01 квітня 2015 року склав 48672,1 тисяч доларів США, що становить 4,9% до загального підсумку по області.

До зведеного бюджету району надійшло власних податків і зборів за-гального та спеціальних фондів (без врахування трансфертів) у сумі 18633,6 тисяч грн., що становить 124,9% до плану на звітний період. Видаткова частина зведеного бюджету району з урахуванням міжбюджетних трансфертів виконана в сумі 48468,7 тисяч грн. або на 79,0 % до плану на звітний період.

Станом на 01 квітня 2015 року заборгованість з виплати заробітної плати становила 67,3 тисяч грн.

Взято участь у конкурсі по підготовці оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; продовжено впровадження у районі ІІІ фази проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програм Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та  Швейцарсько - Український  проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Проведено заходи, спрямовані на розвиток освіти, культури, охорони здоров’я. 

Відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до  2020  року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року  № 385, завдань та заходів, визначених Програмою економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2015 рік та на виконання рекомендацій колегії районної державної адміністрації від 27 травня 2015 року:

 

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам міських та сільських рад посилити роботу щодо забезпечення сталого економічного і соціального розвитку району, проаналізувати причини, що стримують економічний розвиток та визначити шляхи їх усунення.

 

2. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.):

провести аналіз роботи кожного промислового підприємства, сприяти збільшенню  обсягів  виробництва  промислової   продукції; впровадженню енергозберігаючих технологій, інновацій, залученню інвестицій;

проводити аналіз роботи підприємств району, що отримують фінансові збитки  та  вносити  пропозиції районній робочій групі з питань підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання про розгляд роботи збиткових підприємств;

направити власникам Червонозаводської філії приватного акціонерного товариства «Райз-Максимко» лист щодо відновлення виробництва у сезон  цукроваріння 2015-2016 років;

направити лист керівнику концерну «Укрспирт» лист щодо відновлення промислового виробництва на Державному підприємстві «Лохвицький спиртовий комбінат»;

звернутися до Конкурсного комітету при Полтавській облдержадміністрації по визначенню пасажирських перевізників на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області з пропозицією виставляти на конкурс автобусні маршрути району «в пакеті» з високорентабельними маршрутами області.

 

3. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації            (Ющенко Н.І.) спільно з керівниками сільськогосподарських підприємств:

вжити заходів щодо підготовки техніки для проведення жнив ранніх зернових культур та збирання кормових культур урожаю 2015 року;

сприяти реалізації інвестиційних проектів у агропромисловому комплексі;

сприяти  нарощенню обсягів  виробництва   тваринницької  продукції, збільшення чисельності поголів’я худоби.

 

4. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.):

вжити заходів щодо проведення повних розрахунків за спожиті енергоносії і надані житлово-комунальні послуги;

вжити заходи щодо підготовки господарського комплексу до наступного опалювального сезону 2015-2016 року;

вжити заходів щодо введення у 2015 році в експлуатацію об’єктів житлового будівництва;

проводити моніторинг фінансування об’єктів будівництва, реконструкції і ремонту соціальної сфери, які будуть фінансуватися у 2015 році.

 

5. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.):    

продовжити  системну  роботу  щодо  проведення  моніторингу  стану виплати заробітної плати на підприємствах району.

Інформацію про проведену роботу та стан виплати заробітної плати на підприємствах  району  надавати  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації щомісяця до 15 числа місяця, наступного за звітним.  

 

6. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.), рекомендувати головам міськсільвиконкомів забезпечити своєчасну виплату заро-бітної плати працівникам установ, оплату комунальних послуг і енергоносіїв, які споживаються бюджетними установами;

посилити роботу щодо зменшення та недопущення виникнення кре-диторської заборгованості по бюджетних установах, особливо в частині захищених статей.

 

7. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.), рекомендувати  Лохвицькій  об’єднаній  державній  податковій   інспекції (Соко-лик Я.М.) та головам міськсільвиконкомів проводити аналіз тенденцій щодо наповнення доходної частини місцевих бюджетів та вишукувати додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів.

 

8. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати районним відділам міністерств і органів центральної виконавчої влади району:

по закінченню ІІ кварталу 2015 року підвести підсумки роботи по відповідних галузях;

провести аналіз показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-червень 2015 року, визначити причини отримання низьких показників, роз-робити заходи щодо їх покращення.

Інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації до 20 липня 2015 року про підведення підсумків, проведення аналізу показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-червень 2015 року та виконання цього розпорядження.

 

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. 

 

 

 

 

 

 

 

          Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑