Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2017 року

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
08.08.2017
Номер: 
248

Зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій та установ району були спрямовані на виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2017 рік. Особлива увага приділялась питанням позитивних зрушень в реальному секторі економіки, наповненні бюджетів усіх рівнів, належному функціонуванню соціальної та гуманітарної сфери.

Згідно Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення за січень – березень  2017 року     Лохвицький район зайняв загальне 8 місце.

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-березень 2017 року склав 610422,1 тисяч гривень, що становить 1,6 % до загального обсягу по області.

Станом на 01 квітня 2017 року в порівнянні до відповідної дати минулого року збільшилось поголів’я великої рогатої худоби на 1,1 %, поголів’я свиней - у 2,4 рази; поголів’я птиці - у 2 рази.  

За І квартал 2017 року вироблено 2836 тонн молока, що на 27,4 % більше в порівнянні до відповідного періоду 2016 року; вироблено 309 тонн м’яса              (реалізація на забій сільськогосподарських тварин у живій масі), що на 33,4 % більше; вироблено 18566600 штук яєць, що у 3,4 рази більше.

У І кварталі 2017 року загальний обсяг надходжень до бюджетів усіх рівнів становить 161736,2 тис. грн., що на 75882,4 тис. грн. більше відповідного періоду 2016 року. Місцеві бюджети без урахування міжбюджетних трансфертів виконані в сумі 43985,9 тисяч гривень. Планові показники виконано на 144,1 %. Видаткова частина зведеного бюджету району виконана в сумі 130642,5 тисяч  гривень, з яких по загальному фонду – 128804,4 тисяч гривень, по спеціальному – 1838,1 тисяч гривень.

За січень-березень 2017 року середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становила 6290 гривень, що у 1,7 рази більше відповідного періоду 2016 року. Станом на 10 квітня 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам району відсутня.

Протягом І кварталу 2017 року службою зайнятості зареєстровано 472  особи, що на 8,5 % більше у порівнянні до відповідного періоду минулого року; працевлаштовано 304 особи, що становить 64,4 % від зареєстрованих осіб. Укладено 21 договір на громадські роботи. Залучено до громадських та тимчасових робіт 57 осіб. Професійним навчанням охоплено 67 осіб. 

Збільшились надходження до бюджету Лохвицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України на 12,3 % і становили 75821,0 тисяч гривень. Рівень виконання річного плану по власних доходах до Пенсійного фонду України становив 104,3 %. Середній розмір пенсії за І квартал 2017 року склав 1469,19 грн., що на 188,49 гривень більше в порівнянні до відповідного періоду 2016 року.  

Проведено заходи, спрямовані на розвиток освіти, культури, охорони здоров'я. 

Відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві державні адмі-ністрації», з метою реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України    від 06 серпня 2014 року № 385, реалізації завдань і заходів, визначених       Програмою економічного і соціального розвитку Лохвицького району на     2017 рік та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації      від 27 липня 2017 року:

 

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-  ко Т.С.), головним розпорядникам бюджетних коштів, рекомендувати головам міськсільвиконкомів:

забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату комунальних послуг і енергоносіїв, які споживаються        бюджетними установами;

своєчасно оперативно вирішувати питання по використанню коштів субвенцій з державного та місцевих бюджетів;

вжити заходи щодо забезпечення повного виконання річних  планів та видатків, затверджених місцевими радами на 2017 рік.

 

2. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури  районної державної адміністрації (Яківець І.П.) провести аналіз роботи кожного про-мислового підприємства, сприяти нарощуванню обсягів промислової продукції, спрямовуючи діяльність керівників на впровадження енергозберігаючих технологій, інновацій, залучення інвестицій.

 

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адмі-ністрації (Ющенко Н.І.):

вжити заходів щодо підготовки техніки для проведення жнив ранніх зернових культур та збирання кормових культур урожаю 2017 року;

сприяти  нарощенню  обсягів  виробництва  тваринницької продукції, збільшення чисельності поголів’я худоби.

 

4. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації (Абдулкадиров Р.А.):

1) вжити заходів:

по забезпеченню виконання плану будівництва, реконструкції і ремонту соціальної сфери району на 2017 рік;

щодо  проведення  повних розрахунків за спожиті енергоносії і надані житлово-комунальні послуги;

          щодо підготовки господарського комплексу до опалювального сезону 2017-2018 року;

2) сприяти впровадженню заходів з енергозбереження.

 

5. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації  (Інденко Н.О.) продовжити системну роботу щодо проведення моніторингу стану виплати заробітної плати на підприємствах району та проводити                 упереджувальні  заходи щодо її виникнення.

 

6. Рекомендувати:

1) Лохвицькому районному центру зайнятості (Щербак Н.Ф.) проводити роботу з органами місцевого самоврядування району щодо виділення коштів місцевих бюджетів для виконання громадських робіт тимчасового характеру;

2) Лохвицькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Полтавської області (Шамкало Т.І.) забезпечити своєчасне та в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, виконання планових показників з наповнення бюджету та продовжити роботу по скороченню заборгованості до Пенсійного фонду;

3) Комунальному закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.) забезпечити стовідсоткове доукомплектування сімейних лікарів автоматизованими робочими місцями, програмними продуктами з підключенням їх до мережі Інтернет;

4)  Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.) подати заявки на вакантні посади в Департамент охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації. 

 

7. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.):

забезпечити виконання регіонального плану оптимізації мережі навчальних закладів району;

продовжити  роботу  щодо  модернізації навчально-матеріальної бази дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів з метою створення умов для інклюзивного  та  інтегрованого навчання в них дітей з особливими потребами.

 

8. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Марченко С.М.) проводити поточні та капітальні ремонти підпорядкованих закладів культури.

 

9. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади:

по закінченню І півріччя 2017 року підвести підсумки роботи по відпо-відних галузях;

провести аналіз показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-червень 2017 року.  

Інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (Яківець І.П.) до 14 серпня 2017 року:

про підведення підсумків роботи по відповідних галузях;

проведення аналізу показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-червень 2017 року;

виконання пунктів 1-8 цього розпорядження.

 

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

     

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

Наверх ↑