Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконан-ня бюджету району за 9 місяців 2015 року та проект Програми економічного і соціального роз-витку Лохвицького району на 2016 рік

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
26.11.2015
Номер: 
493

За  9 місяців 2015 року зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій та установ району були спрямовані на виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2015 рік, в тому числі на забезпечення сталого розвитку економіки та соціальної сфери.

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень – вересень 2015 року склав 1472644,7 тис.грн.

Сільськогосподарськими підприємствами району завершується збирання пізніх культур, станом на 01 листопада 2015 року обмолочено: 97% соняшнику, 92% сої, 80% кукурудзи. 

Станом на 01 жовтня 2015 року зменшилось поголів’я великої рогатої худоби на 5,3% в порівнянні до відповідної дати минулого року, поголів’я корів збільшилось на 7,8%; зменшилось поголів’я свиней на 6,0%.

Протягом 9 місяців 2015 року виробництво молока зросло на 18,7%, реалізація на забій худоби і птиці (у живій вазі) зросла на 47,1 %.

Обсяг прямих іноземних інвестицій станом на 01 липня 2015 року склав 49519,1 доларів США, що становить 4,9% до загального підсумку по області.

Обсяг капітальних інвестицій за січень – червень 2015 року склав                  68,5 млн.грн., у розрахунку на одну особу -  1557,4 грн.

До зведеного бюджету району надійшло власних податків і зборів за-гального та спеціальних фондів (без врахування міжбюджетних трансфертів) у сумі 69085,7 тис.грн., що становить 117,1% до плану на звітний період. Видаткова частина зведеного бюджету району з урахуванням міжбюджетних трансфертів виконана в сумі 170500,8 тис.грн., або на 91,0 % до плану на звітний період.

Станом на 01 жовтня 2015 року заборгованість з виплати заробітної плати становила 186,2 тис.грн.

Взято участь у конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відповідно у 2015 та 2016 роках.

Проведено заходи, спрямовані на розвиток освіти, культури, охорони здоров’я. 

Відповідно до статтей 13, 16, 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою ефективного впливу на економіку району, реалізації завдань та заходів, визначених Програмою економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2015 рік та враховуючи рекомендації колегії районної державної адміністрації від 25 листопада 2015 року:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.), го-ловним розпорядникам бюджетних коштів, рекомендувати головам міськсільвиконкомів:

забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ  та  оплату  комунальних  послуг  і  енергоносіїв, які споживаються бюджетними установами;

своєчасно оперативно вирішувати питання по використанню коштів субвенцій з державного та місцевих бюджетів;

вжити заходи щодо забезпечення повного виконання річних планів та видатків, затверджених місцевими радами на 2015 рік.

2. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України у Лохвицькому районі (Параскевич Л.М.) посилити роботу по скороченню заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України, виконання планових показників з надходження коштів.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.):

провести аналіз роботи кожного промислового підприємства, сприяти нарощуванню обсягів промислової продукції, спрямовуючи діяльність керівників на впровадження енергозберігаючих технологій, інновацій, залучення ін-вестицій;

проводити аналіз роботи підприємств району, що отримують фінансові збитки  та вносити пропозиції районній робочій групі з питань підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання про розгляд роботи збиткових підприємств;

до 01 грудня 2015 року підготувати пакет документів для внесення на розгляд сесії районної ради проекту Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2016 рік.

4. Сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.):

забезпечити контроль за сталим проходженням опалювального сезону;

вжити заходів по забезпеченню виконання плану будівництва,  реконструкції і ремонту соціальної сфери району на 2015 рік;

підготувати пропозиції до проекту регіональної програми енергозбереження на 2016-2017 роки.

5. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації          (Ющенко Н.І.):

забезпечити  збереження  та  нарощення  поголів’я худоби та птиці в сільськогосподарських підприємствах та збільшення виробництва продукції тваринництва;

сприяти  стовідсотковій  виплаті  орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського виробництва відповідно до укладених договорів.

6. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.):   

продовжити  системну  роботу  щодо проведення   моніторингу  стану виплати заробітної плати на підприємствах району.

7. Рекомендувати Лохвицькій центральній районній лікарні (Бурлей В.В.) вжити організаційних заходів  щодо реалізації проекту регіонального розвитку «Впровадження інноваційних енергоефективних заходів по освітленню та гарячому водопостачанню в Лохвицькій центральній районній лікарні на основі відновлювальних джерел енергії (енергії сонця)», який фінансується за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

 8. Про проведену роботу щодо виконання пунктів 1-7 цього розпо-рядження відповідальним виконавцям інформувати відділ економічного роз-витку, торгівлі та  інфраструктури райдержадміністрації до 01 лютого 2016 року.

9. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати районним відділам міністерств і органів центральної виконавчої влади району:

по закінченню ІV кварталу 2015 року підвести підсумки роботи по відповідних галузях;

провести аналіз показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-грудень 2015 року, визначити причини отримання низьких показників, розробити заходи щодо їх покращення.

Інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації до 10 лютого 2016 року про підведення підсумків, проведення аналізу показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-грудень 2015 року та виконання цього розпорядження.

10. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑