Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету району за 9 місяців 2016 року та проект Програми економічного і соціального роз-витку Лохвицького району на 2017 рік

06.12.2016

Зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій і установ району були спрямовані на виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2016 рік.

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень – серпень 2016 року склав 1088856,5 тисяч гривень.

Протягом 9 місяців 2016 року виробництво яєць збільшено у 2,0 рази;      молока -  зменшено на 8,0%, м’яса – на 4,0%.

Станом на 01 жовтня 2016 року поголів’я великої рогатої худоби збільшилось на 0,5%, поголів’я корів зменшилось на 2,0% в порівнянні до відповідної дати минулого року; поголів’я свиней збільшилось у 2,0 рази, поголів’я птиці -  у 3,7 рази  у порівнянні до початку 2016 року.

За січень – червень 2016 року освоєно 39447,0 тисяч гривень капітальних інвестиції, що становить 0,8% до загального обсягу по області.

Обсяг прямих іноземних інвестицій по наростаючому підсумку з початку інвестування станом на 01 липня 2016 року склав 49248,9 тисяч доларів США, що становить 100,6% до обсягів на початок 2016 року.

За січень – вересень 2016 року до зведеного бюджету району надійшло  (без врахування міжбюджетних трансфертів) 117820,1 тисяч гривень, що становить 128,7% до плану на звітний період. Видаткова частина зведеного      бюджету району з урахуванням міжбюджетних трансфертів виконана в сумі 254042,9 тисяч гривень, що становить 88,0 % до плану на звітний період.

Станом на 01 жовтня 2016 року заборгованість з виплати заробітної плати становила 85,5 тисяч гривень.

Взято участь у конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку відповідно у 2017 році.

Проведено заходи, спрямовані на розвиток освіти, культури, охорони здоров'я.  Розроблено проект Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2017 рік.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою ефективного впливу на економіку району, реалізації завдань і заходів, визначених Програмою економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2016 рік та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 30 листопада  2016 року:

1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.), го-ловним розпорядникам бюджетних коштів, рекомендувати головам міськсільвиконкомів:

забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату комунальних послуг і енергоносіїв, які споживаються       бюджетними установами;

своєчасно, оперативно вирішувати питання по використанню коштів   субвенцій  з державного та місцевих бюджетів;

вжити заходи щодо забезпечення повного виконання річних  планів та видатків, затверджених місцевими радами за 2016 рік.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.), рекомендувати  Лохвицькому відділенню Гадяцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області, міськсільвиконкомам до 25 грудня 2016 року  вжити дієвих заходів щодо наповнення та виконання місцевих бюджетів.

3. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури  райдержадміністрації (Яківець І.П.):

провести аналіз роботи кожного промислового  підприємства, сприяти нарощуванню обсягів промислової продукції, спрямовуючи діяльність керівників на впровадження енергозберігаючих технологій, інновацій, залучення інвес-тицій.

4. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.):

забезпечити контроль за сталим проходженням опалювального сезону;

вжити заходів по забезпеченню виконання плану будівництва,                реконструкції і ремонту соціальної сфери району на 2016 рік.

5. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Ющенко Н.І.):

забезпечити збереження та нарощення поголів’я худоби та птиці в     сільськогосподарських підприємствах та збільшення виробництва продукції тваринництва;

сприяти стовідсотковій виплаті орендної плати відповідно до укладених договорів.

6. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  (Інденко Н.О.):

продовжити  системну  роботу  щодо  проведення  моніторингу стану виплати заробітної плати на підприємствах району та проводити упереджу-вальні  заходи щодо її виникнення.

7. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати територіальним органам центральних органів виконавчої влади:

по закінченню ІV кварталу 2016 року підвести підсумки роботи по відповідних галузях;

провести аналіз показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-грудень 2016 року, визначити причини отримання низьких показників, розробити заходи щодо їх покращення.

Інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації до 20 лютого  2017 року про підведення підсумків, проведення аналізу показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-грудень 2016 року та виконання пунктів 1-6 цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО