Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету району за 9 місяців 2017 року та проект Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2018 рік

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
18.12.2017
Номер: 
410

Зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, організацій і установ району були спрямовані на виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2017 рік.

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень – серпень 2017 року склав 1416260,6 тисяч гривень, що на 30% більше у порівнянні до відповідного періоду минулого року.

За 9 місяців 2017 року сільськогосподарськими підприємствам вироблено молока 7260 тонн, що на 6% менше у порівнянні до відповідного періоду 2016 року; м’яса вироблено 749 тонн - на рівні минулого року, вироблено яєць 45086 тисяч штук, що на 27% більше. 

Станом на 01 жовтня 2017 року поголів’я великої рогатої худоби  становило 4087 голів, що на 32% менше  у порівнянні до відповідної дати минулого року; поголів’я свиней становило 1170 голів, що на 37% більше; 247791 голови птиці, що на 4% менше.

За січень – червень 2017 року освоєно 276435,0 тисяч гривень капітальних інвестиції, що у 7 разів більше у порівнянні до відповідного періоду минулого року. 

 Обсяг прямих іноземних інвестицій по наростаючому підсумку з початку інвестування станом на 01 липня 2017 склав 49823,0 тисяч доларів США, що становить 103,8% до обсягів на початок 2016 року.

За січень – вересень 2016 року до зведеного бюджету району надійшло  доходів з врахуванням трансфертів 306620,4 тисяч гривень, що становить 99,7% до планових призначень.

Станом на 01 жовтня 2017 року заборгованість з виплати заробітної плати немає.

Проведено заходи, спрямовані на розвиток освіти, культури, охорони здоров'я.

 Розроблено проект Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2018 рік.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою ефективного впливу на економіку району, реалізації завдань і заходів, визначених Програмою економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2017 рік та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 01 листопада  2017 року:

 

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-ко Т.С.),  рекомендувати міськсільвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам району, головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити:

неухильне дотримання Бюджетного кодексу України щодо проведення в першочерговому порядку розрахунків за захищеними видатками загального фонду місцевих бюджетів;

недопущення виникнення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати, спожитих енергоносіїв та комунальних послуг;

вжити заходи щодо забезпечення повного виконання річних планових показників, затверджених на 2017 рік.

 

2. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (Яківець І.П.):

провести аналіз роботи кожного промислового підприємства, сприяти нарощуванню обсягів промислової продукції;

спрямувати діяльність керівників на впровадження енергозберігаючих технологій, інновацій, залучення інвестицій;

проводити аналіз роботи підприємств району, що отримують фінансові збитки;

сприяти утворенню суб’єкта господарювання, який буде займатись виробництвом альтернативних видів палива та наданням послуг по опаленню як соціальної сфери так і інших об’єктів району;

внести зміни до Програми розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва у Лохвицькому районі на 2016-2018 роки, передбачивши співфінансування виробництва альтернативних видів палива з районного, міських та сільських бюджетів.

 

3. Сектору містобудування, архітектури, будівництва  та житлово-комунального  господарства  районної  державної  адміністрації (Абдулкади-ров Р.А.):

забезпечити контроль за сталим проходженням опалювального сезону;

вжити заходів по забезпеченню виконання плану будівництва,  реконструкції і ремонту соціальної сфери району на 2017 рік;

          вжити заходів щодо проведення повних розрахунків за спожиті енергоносії і надані житлово-комунальні послуги.

 

4. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Ющенко Н.І.) здійснити заходи щодо:

забезпечення збереження та нарощення поголів’я худоби та птиці в сільськогосподарських підприємствах Лохвицького району та збільшення виробництва продукції тваринництва;

сприяння стовідсотковій виплаті орендної плати відповідно до укладених договорів.

 

5. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації  (Інденко Н.О.):  

продовжити системну роботу щодо проведення моніторингу стану виплати заробітної плати на підприємствах району та проводити                 упереджувальні  заходи щодо недопущення виникнення заборгованості;

забезпечити системну роботу щодо надання населенню житлових субсидій згідно чинного законодавства.

 

6. Рекомендувати Лохвицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості (Щербак Н.Ф.) проводити роботу з органами місцевого самоврядування щодо виділення коштів місцевих бюджетів для виконання громадських робіт тимчасового характеру.

 

7. Рекомендувати Лохвицькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Полтавської області (Шамкало Т.І.) забезпечити своєчасне та в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, виконання планових показників з наповнення бюджету, продовжити роботу по скороченню заборгованості до Пенсійного фонду.

 

8. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.): продовжити роботу щодо модернізації навчально-матеріальної бази дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів з метою створення умов для інклюзивного та інтегрованого навчання в них дітей з особливими потребами.

 

9. Керівникам бюджетних установ району забезпечити спільне відпрацювання за участю представників провайдерів, питання реалізації підключення соціально-значущих місць у районі до швидкісного Інтернету.

Інформувати до 20 грудня 2017 року про проведену роботу відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

10. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади:

 

по закінченню ІV кварталу 2017 року підвести підсумки роботи по відповідних галузях;

провести аналіз показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-грудень 2017 року, визначити причини отримання низьких показників, розробити заходи щодо їх покращення.

 

Інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації до 20 лютого  2018 року про підведення підсумків, проведення аналізу показників Оцінки результатів діяльності районних державних адміністрації і міськвиконкомів міст обласного значення за січень-грудень 2017 року та виконання пунктів 1-8 цього розпорядження.

 

11. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

Наверх ↑